DRAG

Filozofie projektu

princova.com je interaktivní online kniha, která sestává ze snesitelně dlouhých kapitol doplněných o fotky a možnost komentovat. 

Cíle princova.com

jsou osvětového a filozofického charakteru. 

V prvé řadě

bych ráda svým sdílením a otevřenou výpovědí podpořila každého, komu se stala nějaká nečekaná tragédie a má pocit, že je na všechno sám a že mu nikdo nerozumí. Chtěla bych takovému čtenáři předat naději, že z ledasčeho se dá vyhrabat a že se svými pocity možná vůbec sám není.

Druhým cílem

je tedy možnost sdílet vlastní zkušenosti. K tomu slouží nástroj "diskuze", kdy každou kapitolu může čtenář okomentovat prostřednictvím diskuzního modulu, který je součástí webu. Komentáře podléhají pravidlům a schválení, čímž se pokusíme docílit toho, aby prostředí na webu bylo kultivované, slušné, bezpečné a bez hejtů. Věřím, že díky komentářům se mohou na webu seznámit lidé s podobnými osudy, kteří by se jinde neměli šanci potkat a mým přáním je pomoci tak vzniknout novým přátelstvím.

Třetím cílem

je přiblížit vnitřní svět a myšlenky člověka po těžké tragédii ostatním lidem, kteří se s něčím podobným setkali u svých blízkých a neví, co mají dělat nebo jak se chovat. Nikdo se totiž takové věci dopředu neučí a přitom je to velmi důležité nejen pro vztahy, ale zejména pro rekonvalescenci a zdraví člověka po neštěstí.

princova.com je neziskový projekt,

který si sama financuji a který nemá v tuto chvíli žádné obchodní cíle - neprodáváme merch, nemáme placenou sekci, neděláme žádné spolupráce ani placenou reklamu. 

Pokud by moje online kniha pomohla byť jen jedinému člověku lépe zvládnout svůj těžký úděl, který mu byl naložen, nebo by pomohla vzniknout novému přátelství či s mezilidským porozuměním, byla bych spokojená a tato mise by se naplnila.

V případě, že vás můj záměr zaujal a chtěli byste ho podpořit, budu ráda, když pomůžete princova.com šířit na místa, kde by mohla být užitečná a přínosná.

Veronika Princová
Intro_image_bg
Kliknutím na „POTVRDIT“ souhlasíte se ukládáním cookies na vašem zařízení za účelem zlepšení navigace na stránce, analýzy využití stránky a podpory našich marketingových aktivit.